No module Published on Offcanvas position

POLSKA IZBA ODZYSKU I RECYKLINGU OPAKOWAŃPorozumienie z marszałkiem województwa w zakresie opakowań wielomateriałowych i po środkach niebezpiecznych  

PCI Days 2020: Wyjdź na spotkanie z branżą

 

PCI Days 2020: Wyjdź na spotkanie z branżą

Od 6 czerwca targi w Polsce nareszcie mogą powrócić do naszych biznesowych kalendarzy! Małymi krokami gospodarka stara się odzyskać stan sprzed pandemii. Firmy aktywnie poszukują kontaktu z nowymi klientami i kierują swoją uwagę w stronę wydarzeń B2B.

Jest to też doskonała okazja, aby wbrew różnym obawom rozwiać wszelkie wątpliwości:

TARGI PCI DAYS 2020 Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ ODBĘDĄ SIĘ W USTALONYM WCZEŚNIEJ NOWYM TERMINIE: 9/10 WRZEŚNIA.

Będzie to PIERWSZE PO KWARANTANNIE wydarzenie dedykowane branży kosmetycznej i farmaceutycznej, na które z niecierpliwością czekają zarówno wystawcy jak i odwiedzający!

Z ogromnym entuzjazmem obserwujemy pierwsze odbywające się na świecie wydarzenia B2B, które odwiedzają całe rzesze gości - poważnych biznesowych klientów, pilnie poszukujących nowych kontaktów i umów. Świadczy to o tym, jak ważne dla branży są takie imprezy i jak bardzo za nimi tęsknimy.

CO PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE?

Na PCI Days spotkasz wiodących producentów i dostawców produktów i usług dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Oferta, którą przedstawią na swoich stoiskach obejmuje surowce, opakowania, maszyny do produkcji, urządzenia laboratoryjne, urządzenia etykietujące i znakujące, usługi produkcji marki własnej, usługi logistyczne oraz IT. Z pewnością nie zabraknie interesujących prezentacji produktów i cennych rozmów biznesowych w niezapomnianej atmosferze.

Ponadto aktualizujemy program merytoryczny, aby zapewnić wszystkim uczestnikom targów satysfakcjonujące i pełne praktycznej, aktualnej wiedzy wykłady. Liczne prelekcje w dwóch Strefach Inspiracji (Farmaceutycznej i Kosmetycznej), dwie konferencje tematyczne (,,Mikrobiologia produktów kosmetycznych i farmaceutycznych oraz środowiska produkcyjnego” i ,,BE INSPIRED - Nowości Surowcowe 2020/2021”) oraz warsztaty dla zakupowców - to tylko niektóre atrakcje PCI Days 2020!

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT GOŚCI SĄ NASZYM NAJWYŻSZYM PRIORYTETEM

Wszyscy Goście zostaną również zaopatrzeni w niezbędne środki ochrony osobistej, takie jak maseczki i rękawiczki. Hala targowa Global EXPO jest doskonale przygotowana do wprowadzania wszelkich środków bezpieczeństwa. Jest duża i posiada precyzyjne systemy wentylacji powietrza. W środku można w prosty sposób zadbać o niezbędny odstęp pomiędzy stoiskami i gośćmi. O szczegółach będzie można poczytać już niedługo na stronie głównej PCI Days.

Dodatkowo będzie krążyć bus dowożący Gości PCI Days 2020 z dworców kolejowych Warszawa Wschodnia oraz Warszawa Zachodnia. Orientacyjny rozkład jazdy busa poznamy już niedługo.

NIE PRZEGAP TAKIEJ OKAZJI!

Targi PCI Days to niezapomniane spotkanie z wiodącymi dostawcami produktów i usług dla produkcji leków i kosmetyków, a ponadto możliwość poznania aktualnych trendów rynkowych i surowcowych na lata 2020/2021 oraz innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych i wiele więcej!

To także owocnie spędzony czas podczas biznesowych rozmów i nawiązywania cennych kontaktów.

Już dzisiaj zaplanuj swój udział w targach i zarejestruj się na pcidays.pl!

Więcej informacji o targach, wystawcach i programie merytorycznym znajdziesz na stronie internetowej targów oraz w mediach społecznościowych: LinkedIn i Facebook.

AKTUALNOŚĆI

NAJLEPSZE PRAKTYKI W RAMACH ZMNIEJSZANIA ILOŚCI JEDNORAZOWYCH TWORZYW SZTUCZNYCH W EUROPIE I ICH WYCOFYWANIA

Katalog opisuje ponad 160 innowacyjnych najlepszych praktyk, które zostały już wdrożone i okazały się skuteczne.

Więcej…

Fundacja Ellen MacArthur publikacja o ROP

 Fundacja Ellen MacArthur (EMF) wydała publikację zatytułowaną „Rozszerzona odpowiedzialność producenta: niezbędna część rozwiązania problemu odpadów opakowaniowych i zanieczyszczeń”.

Więcej…

Targi PCI DAYS – Pharma & Cosmetics Indrustry

 

 

Targi PCI DAYS – Pharma & Cosmetics Indrustry

8 – 9 września 2021 roku

Innowacyjne rozwiązania dla branży farmaceutycznej i kosmetycznej w jednym miejscu, bogaty program merytoryczny w strefach inspiracji, branżowe konferencje tematyczne - to wszystko znajdziesz na Targach PCI Days, które odbędą się 8 – 9 września 2021 roku w Global Expo w Warszawie

Więcej…

EUROPEAN CIRCULAR RETAIL CONGRESS 2021

Przewiduje się, że firmy skupiające się na zrównoważonym rozwoju osiągną lepsze wyniki finansowe niż te, które tego nie robią. Prognozuje się również, że będą one w stanie wypracować te wyniki w sposób lepiej odpowiadający potrzebom otaczającego nas świata.

Więcej…

Konferencja on-line

 

Szanowni Państwo,

Konferencja EkoSfera to dziesięć wyjątkowych debat o zróżnicowanej tematyce począwszy od transformacji energetycznej, adaptacji do zmian klimatu po elektromobilność, OZE na rozszerzonej odpowiedzialności producentów i gospodarce obiegu zamkniętego skończywszy. Patronat honorowy nad konferencją objął prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. 

Więcej…

Stronę zainstalował wserwis.waw.pl  Obsługa informatyczna, Informatyk Żoliborz