MENEDŻER AND MORE TO AKADEMIA DLA MENEDŻERÓW ORAZ OSÓB, KTÓRE CHCĄ DOSKONALIĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI MENEDŻERSKIE

Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań zaprasza do specjalnej oferty i udziału w Akademia Menedżera.

23 listopada 2018r rusza Akademia Menedżera – program skierowany do kadry menadżerskiej, właścicieli firm oraz przedsiębiorców, którzy chcą wynieść swój biznes na wyższy poziom. To łącznie 11 spotkań, 100 godzin szkoleniowych z zakresu zarządzania, biznes coachingu, komunikacji oraz zarządzania finansami firmy. Z uczestnikami swoją wiedzą dzielić się będą doświadczeni eksperci firmy Czapla and More. Edycja 2018/2019 odbywać się będzie w Centrum Przedsiębiorczości Smolna 4 w Warszawie i potrwa do 3 marca 2019 roku.

Program podzielony jest na sześć tematycznych modułów, które poruszają najważniejsze tematy z zakresu efektywnej pracy w zespole, funkcji menadżerskich, zarządzania sytuacyjnego
wg K. Blancharda, podstaw coachingu czy zarządzania portfelem. Uczestnicy udoskonalą swoje kompetencje komunikacyjne, zarządcze oraz coachingowe, które poprawią skuteczność codziennego realizowania celów biznesowych oraz zarządzania zespołem i które pomogą przyspieszyć sukces zarządzanej przez nich firmy. Dodatkowo, każdy uczestnik otrzyma dostęp do platformy
e-learningowej,  z codzienną porcją wiedzy do samodzielnej nauki.

Akademia Menedżera oparta jest na ponad 10-letnim doświadczeniu ekspertów Czapla and More
w polskim i międzynarodowym biznesie. Program poprowadzą: Agnieszka „Czapla” Czaplińska – trenerka biznesu, konsultantka HR oraz akredytowany coach indywidualny, grupowy oraz zespołowy oraz Katarzyna Adamczuk – kontroler finansowy i personalny, coach indywidualny, która obecnie tworzy programy rozwojowe z zakresu komunikacji i pracy coachingowej.

 

Program OTWARTY AKADEMIA MENEDŻERA

23 listopada 2018 – 3 marca 2019, Centrum Przedsiębiorczości Smolna 4 w Warszawie.

Istnieje możliwość pozyskania dofinansowania do 80% wartości szkolenia

 

Szczegóły możliwości otrzymania dofinansowania: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji o Akademii Menedżera: http://bitly.pl/la7Ot