Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań, Zachodnia 70, 90-403 Łódź , Polska tel: +48 (22) 247 86 44 biuro@pioiro.pl

Ministerstwo Klimatu zaprasza na spotkanie konsultacyjne ws. ROP

 

Zapraszamy do udziału w II spotkaniu konsultacyjnym w sprawie rozszerzonej odpowiedzialności producenta w związku z koniecznością transpozycji do polskiego prawa tzw. pakietu odpadowego.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną założenia transpozycji przepisów dot. rozszerzonej odpowiedzialności producenta oraz systemu kaucyjnego w odniesieniu do opakowań i odpadów opakowaniowych.

Spotkanie odbędzie się 14 stycznia 2020 r. o godz. 10:00, w sali 324B (III piętro), w Ministerstwie Klimatu, ul. Wawelska 52/54, 03-938 Warszawa.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 10 stycznia br. Prosimy o wskazanie grupy, jaka będzie reprezentowana przez zgłaszaną osobę np. samorząd, wprowadzający, recykler, organizacja odzysku.

Z powodu ograniczonej liczby miejsc prosimy o zgłaszanie maksymalnie 1  osoby z jednej organizacji. W przypadku izb, związków, stowarzyszeń zrzeszających przedsiębiorców możliwe jest zgłoszenie maksymalnie 2 osób z każdej izby, związku, stowarzyszenia. Wpisanie na listę uczestników spotkania zostanie potwierdzone drogą mailową. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

 Informacja dostępna na stronie

https://www.gov.pl/web/klimat/zaproszenie-na-spotkanie-konsultacyjne-ws-rop