Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań, Zachodnia 70, 90-403 Łódź , Polska tel: +48 (22) 247 86 44 biuro@pioiro.pl

PCI Days 2020: Wyjdź na spotkanie z branżą

 

PCI Days 2020: Wyjdź na spotkanie z branżą

Od 6 czerwca targi w Polsce nareszcie mogą powrócić do naszych biznesowych kalendarzy! Małymi krokami gospodarka stara się odzyskać stan sprzed pandemii. Firmy aktywnie poszukują kontaktu z nowymi klientami i kierują swoją uwagę w stronę wydarzeń B2B.

Jest to też doskonała okazja, aby wbrew różnym obawom rozwiać wszelkie wątpliwości:

TARGI PCI DAYS 2020 Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ ODBĘDĄ SIĘ W USTALONYM WCZEŚNIEJ NOWYM TERMINIE: 9/10 WRZEŚNIA.

Będzie to PIERWSZE PO KWARANTANNIE wydarzenie dedykowane branży kosmetycznej i farmaceutycznej, na które z niecierpliwością czekają zarówno wystawcy jak i odwiedzający!

Z ogromnym entuzjazmem obserwujemy pierwsze odbywające się na świecie wydarzenia B2B, które odwiedzają całe rzesze gości - poważnych biznesowych klientów, pilnie poszukujących nowych kontaktów i umów. Świadczy to o tym, jak ważne dla branży są takie imprezy i jak bardzo za nimi tęsknimy.

CO PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE?

Na PCI Days spotkasz wiodących producentów i dostawców produktów i usług dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Oferta, którą przedstawią na swoich stoiskach obejmuje surowce, opakowania, maszyny do produkcji, urządzenia laboratoryjne, urządzenia etykietujące i znakujące, usługi produkcji marki własnej, usługi logistyczne oraz IT. Z pewnością nie zabraknie interesujących prezentacji produktów i cennych rozmów biznesowych w niezapomnianej atmosferze.

Ponadto aktualizujemy program merytoryczny, aby zapewnić wszystkim uczestnikom targów satysfakcjonujące i pełne praktycznej, aktualnej wiedzy wykłady. Liczne prelekcje w dwóch Strefach Inspiracji (Farmaceutycznej i Kosmetycznej), dwie konferencje tematyczne (,,Mikrobiologia produktów kosmetycznych i farmaceutycznych oraz środowiska produkcyjnego” i ,,BE INSPIRED - Nowości Surowcowe 2020/2021”) oraz warsztaty dla zakupowców - to tylko niektóre atrakcje PCI Days 2020!

BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT GOŚCI SĄ NASZYM NAJWYŻSZYM PRIORYTETEM

Wszyscy Goście zostaną również zaopatrzeni w niezbędne środki ochrony osobistej, takie jak maseczki i rękawiczki. Hala targowa Global EXPO jest doskonale przygotowana do wprowadzania wszelkich środków bezpieczeństwa. Jest duża i posiada precyzyjne systemy wentylacji powietrza. W środku można w prosty sposób zadbać o niezbędny odstęp pomiędzy stoiskami i gośćmi. O szczegółach będzie można poczytać już niedługo na stronie głównej PCI Days.

Dodatkowo będzie krążyć bus dowożący Gości PCI Days 2020 z dworców kolejowych Warszawa Wschodnia oraz Warszawa Zachodnia. Orientacyjny rozkład jazdy busa poznamy już niedługo.

NIE PRZEGAP TAKIEJ OKAZJI!

Targi PCI Days to niezapomniane spotkanie z wiodącymi dostawcami produktów i usług dla produkcji leków i kosmetyków, a ponadto możliwość poznania aktualnych trendów rynkowych i surowcowych na lata 2020/2021 oraz innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych i wiele więcej!

To także owocnie spędzony czas podczas biznesowych rozmów i nawiązywania cennych kontaktów.

Już dzisiaj zaplanuj swój udział w targach i zarejestruj się na pcidays.pl!

Więcej informacji o targach, wystawcach i programie merytorycznym znajdziesz na stronie internetowej targów oraz w mediach społecznościowych: LinkedIn i Facebook.

AKTUALNOŚĆI

Konferencja on-line

 

Szanowni Państwo,

Konferencja EkoSfera to dziesięć wyjątkowych debat o zróżnicowanej tematyce począwszy od transformacji energetycznej, adaptacji do zmian klimatu po elektromobilność, OZE na rozszerzonej odpowiedzialności producentów i gospodarce obiegu zamkniętego skończywszy. Patronat honorowy nad konferencją objął prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. 

Więcej…

Rekordowa liczba wystawców Tragów BIOEXPO WARSAW

 

Rekordowa liczba wystawców Tragów BIOEXPO WARSAW

3B – Branżowo, Biznesowo, Bezpiecznie

BIOEXPO Warsaw.

 

Światowy rynek żywności ekologicznej przekroczył wartość 100 mld dolarów. Polacy na produkty BIO w 2019 roku wydali blisko 1,2 mld złotych we wszystkich kanałach zakupowych: sklepach specjalistycznych, sieciach FMCG i sklepach on-line. Sprzedaż wartościowa produktów ekologicznych rośnie dynamicznie, średnio +20% rok do roku, czyli 3,5 razy szybciej niż sprzedaż całego koszyka zakupowego w Polsce. Pojawienie się pandemii nie powstrzymało rozwoju sprzedaży produktów BIO, a wręcz przeciwnie, można zauważyć zwiększenie zainteresowania produktami wysokiej jakości, w tym produktami z logo zielonego liścia.

Więcej…

Targi pomagają przedsiębiorcom

 

Targi pomagają przedsiębiorcom


Darmowe stoisko bezpłatna zabudowa i duża porcja skrojonych na miarę szkoleń – branża targowa łączy siły i wspiera mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Pierwsza edycja unikalnego wydarzenia Targi Dają Więcej, odbędzie się w ostatni weekend sierpnia w Poznaniu.

Więcej…

POLECO 2020

  

POLECO platformą biznesu, wiedzy i technologii

 

Kompleksowa oferta rozwiązań dla ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju, konferencje, spotkania eksperckie, międzynarodowy charakter, a także nowość – strefa spotkań B2B – to tylko to tylko wybrane aspekty nowej odsłony targów POLECO. 

Więcej…

Targi PCI Days nie odbędą się w bieżącym roku kalendarzowym

 

 

Drodzy Patroni i Partnerzy Targów PCI Days 2020! 

Jako organizatorzy Targów PCI Days, doskonale wiemy jak bardzo ważne jest nie tylko nawiązywanie obiecujących kontaktów biznesowych, ale także komfort i bezpieczeństwo naszych Gości. Z tego powodu, pomimo wielkiego zainteresowania branży farmaceutycznej i kosmetycznej naszym wydarzeniem, z nieskrywaną przykrością informujemy, że Targi PCI Days nie odbędą się w bieżącym roku kalendarzowym.

Więcej…