17 marca 2022 konferencja EME. Energy. Management. Environment

Wydział Zarządzania Politechniki Wrocławskiej we współpracy z Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Ochrony Klimatu zapraszają na międzynarodową konferencję online – EME. Energy. Management. Environment 2022., która będzie miała miejsce 17 marca 2022 roku na platformie zoom.

PIOIRO będzie aktywnie uczestniczyło w debacie dotyczącej GOZ. Zapraszamy do udziału.


Konferencja EME 2022 to jedyny w swoim rodzaju projekt mający na celu nawiązanie międzynarodowego dialogu społecznego na temat zrównoważonego rozwoju i ochrony klimatu. Eksperci z różnych środowisk: nauki, organizacji biznesowych, władz państwowych i samorządowych, a także z trzeciego sektora gospodarczego podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, by wspólnie wypracować optymalne rozwiązania dla klimatu. I to zarówno na szczeblu lokalnym, jak i globalnym. Podczas 6 paneli dyskusyjnych eksperci skupią się wokół najbardziej aktualnych zagadnień: możliwości rozwoju alternatywnych źródeł energii, gospodarki o obiegu zamkniętym, zrównoważonych łańcuchów dostaw i zrównoważonym rozwoju miast.

Konferencja EME. Energy. Management. Environment 2022 została objęta Patronatem Honorowym JM Rektora Politechniki Wrocławskiej – prof. Arkadiusza Wójsa, Patronatem Honorowym Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Wojewody Dolnośląskiego, Prezydenta Wrocławia, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Dolnośląskiego Klubu Ekologicznego oraz Dolnośląskiego Instytutu Studiów Energetycznych.

Udział w konferencji jest bezpłatny, trzeba jednak wcześniej zarejestrować się poprzez stronę: https://www.eme2022.pwr.edu.pl/registration/

Rejestracja możliwa jest także w dniu wydarzenia, 17 marca 2022.

Szczegóły na stronie internetowej: https://www.eme2022.pwr.edu.pl/ oraz na FB: https://www.facebook.com/EME2022PWr