No module Published on Offcanvas position

Forum Rozwoju Przemysłu opracowało postulaty wsparcia przedsiębiorstw w dobie pandemii

Szanowni Państwo,

 W związku z obecną sytuacją wprowadzenia stanu epidemicznego wywołanego przez rozprzestrzenianie się koronawirusa w Polsce, Forum Rozwoju Przemysłu przygotowało propozycję instrumentów wsparcia przedsiębiorstw polskiego przemysłu w czasie i na skutek epidemii koronawirusa.

 

Forum Rozwoju Przemysłu to dobrowolne porozumienie zawarte pomiędzy organizacjami branżowymi funkcjonującymi w sektorze przemysłowym, zostało zawiązane pomiędzy: Polską Izbą Przemysłu Chemicznego (jako inicjatorem powołania Forum), Polską Izbą Odzysku i Recyklingu Opakowań, Polską Organizacją Przemysłu i Handlu Naftowego, Polskim Stowarzyszeniem Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego, Polskim Związkiem Przemysłu Motoryzacyjnego, Polskim Związkiem Przemysłu Oponiarskiego oraz Związkiem Pracodawców AGD – APPLiA.

 

W załączeniu przekazujemy pismo zawierające postulaty organizacji partnerskich Forum Rozwoju Przemysłu z uprzejmą prośbą o ich uwzględnienie w dalszym toku przygotowania rozwiązań mających na celu wsparcie przedsiębiorstw oraz deklarujemy chęć współpracy. Pismo w dniu dzisiejszym zostało przekazane Prezesowi Rady Ministrów, Panu Mateuszowi Morawieckiemu.

Postulaty FRP

 

 Forum Rozwoju Przemysłu Postulaty strona www

W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji.

 

Z wyrazami szacunku

 

www.forumrozwojuprzemyslu.org.pl

 

--

Stronę zainstalował wserwis.waw.pl  Obsługa informatyczna, Informatyk Żoliborz